FULL ARCH ZIRCON
Total циркон
+ титановий каркас на MU
let's help people together
Робота нашої лабораторії. У комплексі була виконана умовно-знімна балочна конструкція на 6 мультиюнітах компанії Straumann на в/ч з армуванням титановим каркасом.
Моделювання нижніх різців і премолярів для майбутнього адгезивного протоколу і виготовлення коронок з гвинтовою фіксацією на нижні моляри.
Завдання
Підбір MU
Підбір MU по інтраоральних сканах з орієнтуванням на майбутню конструкцію. Виготовили індивідуальну ложку.
Вирівнювання
Вирівнювання протетичної площини, змоделювали mok-up на нижню щелепу і коронки з гвинтовою фіксацією.

Естетика
Виготовлення естетичної
ремонтопридатної конструкції.
Стратегія
Завжди починаємо з детального планування, визначення робочого співвідношення щелеп, найчастіше за допомогою індивідуального гнатометра, точних робочих відбитків, тимчасових конструкцій і/або прототипів на тотальні реконструкції.
Досвід і технічні можливості нашої команди, що складається з зубних техніків, лікарів і інженерів, допомагає вирішувати складні завдання.


Результат
Хороший ворк-флоу завдяки грамотному коннекту з лікарем. Поєднання цифрового і аналогового підходу. На надрукованому прототипі провели останні корекції. В результаті отримали прогнозовану конструкцію. Чітку. Без зайвих пригод. Гарна комунікація команд і цифрові технології повинні нам вивільняти дорогоцінний час.


Contact us
Залиште свій номер і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.
Висновки
1
Висока якість
Ми спеціалізуємося на роботах такого типу, забезпечуємо повний цикл і контроль виконання.
2
Підтримка
Допомога у виборі конструкції, виходячи з ввідних клінічних даних, індивідуальні гнатометри для визначення ЦС. Прінтскрін проміжних етапів для затвердження, в разі потреби.
3
Сервіс
Ми дуже уважно ставимося до запиту лікарів, термінів і якості комунікації.

archicam - це:
• висока експертність в створенні cad-cam продуктів для лікарів і зубних техніків;

• доведена до досконалості інженерія;

• високоточне обладнання з точністю роботи до 0,005 мм;

• робота з лікарем на всіх етапах лікування від "центрофікса для реєстрації співвідношення щелеп" до "виготовлення первинної і вторинної балкової конструкції".
Отримати консультацію
Хочете дізнатися, чи працюємо ми з вашою системою? Потрібна консультація стосовно клінічного випадку? Заповніть форму і ми відповімо на всі Ваші питання.